Re: gl
BudFox Előzmény: #328226csak Kína tud ellenállni USA -nak....múltkor meg is haragudtak Kínára a G20 -ak alatt, mert Kína nem volt hajlandó behódolni USA akaratának..vagy valami ilyesmi volt..Kína meg gondolja : Mi megyünk a saját útunkon, ahogy nekünk a legjobb...USA le van xarva...előbb mi megyünk aztán a többi.