jippiájé :)
Vétel
870
áááh csak megjött a havi mikulás (mint mindenben) :)))
Most, hogy 13:50 körül elkezdődött megint a forradalom, jöhetne az a 870 vagy 850 vidéke. :)
csodálatos :)
Rien ne va plus ...
;)
figyelek én, látom bika ez a papír :) csak egy baj van, megbotlott a hegyen felfele menet oszt gurul lefele... kéne egy védelmi háló, hogy a bikát megfoja, de amilyen mázlija van tuti, hogy a szarva lendűletből kihasítja :)
Meg :-(
Nem olyan könnyü az azért, de nem keverném össze az óvatossággal.
Látom megszórták ...
Kibicelni meg, könnyű ...
:(
Jól van na, lehet föl se akarok én szállni. Inkább gyalogolok szívesen tovább :-)
Ezek szerint, te meg az lehetsz, aki nem hagyja ...
:)
No, akkor szórjad - ha van!
Ha nincs, meg akkor vegyél, hiszen innen csak fölfelé mehetünk ...
;)
:-)
Te az az úrember típus lehetel, aki a bkv-s járművek ajtajánál, hagyja a rohangászókat egymást tapkodni :-)
Ne is reménykedj!
:)
Tőlem, olcsóbban nem kapsz.