Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #323069

Ezek szerint, te meg az lehetsz, aki nem hagyja ...

:)

No, akkor szórjad - ha van!

Ha nincs, meg akkor vegyél, hiszen innen csak fölfelé mehetünk ...

;)