Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Cél: a Rába legyen a régió második legjobban fizető munkahelye

zeeh_ Előzmény: #323823

Most, hogy 13:50 körül elkezdődött megint a forradalom, jöhetne az a 870 vagy 850 vidéke. :)