Re: Cél: a Rába legyen a régió második legjobban fizető munkahelye 2010. november 11. 14:10 zeeh_ Előzmény: #323823 Most, hogy 13:50 körül elkezdődött megint a forradalom, jöhetne az a 870 vagy 850 vidéke. :)