Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Cél: a Rába legyen a régió második legjobban fizető munkahelye

#324152 Koffein Előzmény: #323862

áááh csak megjött a havi mikulás (mint mindenben) :)))

Re: Cél: a Rába legyen a régió második legjobban fizető munkahelye

#323862 zeeh_ Előzmény: #323823

Most, hogy 13:50 körül elkezdődött megint a forradalom, jöhetne az a 870 vagy 850 vidéke. :)

Re: nincs cím

#323455 Koffein Előzmény: #323372

figyelek én, látom bika ez a papír :) csak egy baj van, megbotlott a hegyen felfele menet oszt gurul lefele... kéne egy védelmi háló, hogy a bikát megfoja, de amilyen mázlija van tuti, hogy a szarva lendűletből kihasítja :)

Re: nincs cím

#323438 JP Előzmény: #323427

Meg :-(

Nem olyan könnyü az azért, de nem keverném össze az óvatossággal.

Re: nincs cím

#323103 JP Előzmény: #323078

Jól van na, lehet föl se akarok én szállni. Inkább gyalogolok szívesen tovább :-)

Re: nincs cím

#323078 GáborGábor Előzmény: #323069

Ezek szerint, te meg az lehetsz, aki nem hagyja ...

:)

No, akkor szórjad - ha van!

Ha nincs, meg akkor vegyél, hiszen innen csak fölfelé mehetünk ...

;)

Re: nincs cím

#323069 JP Előzmény: #323056

:-)

Te az az úrember típus lehetel, aki a bkv-s járművek ajtajánál, hagyja a rohangászókat egymást tapkodni :-)

Re: nincs cím

#323043 JP Előzmény: #323026

Majd elévül az a megbízás ott, magától, és még enni se kér addig :-)