Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#318722 filter Előzmény: #318712

Még egy pici kanóca sincsen.....

Valaki kikapta a könyvből záróban azt az 5db-os vételét 926-ról..:)

Re: nincs cím

#318639 holnor Előzmény: #318489

likvid instruentumoknál nyilván jobban működnek, de szvsz itt sem árt figyelni a szinteket.

Re: nincs cím

#318489 Zabás Előzmény: #318483

ilyen kis papíroknál a mozgók szerintem nem sokat számítanak, a TA sem működik tökéletesen, főleg nem ilyen forgalom mellett.

Re: nincs cím

#318448 Ibiza Előzmény: #318444

sztem lesz benne tépés..tuti lesz valami állami megbízás..de elötte leviszik.. 850en veszek..

Re: nincs cím

#318444 learn Előzmény: #318440

az eséskor 925-ön mind kidobtam, kb, 4% mínuszban. Most visszavehetném, de nincs kedvem.