Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #318210

Kell néha viccelődni... ha ránézzek erre az első számú magyar vállalat árfolyamára, már azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...