hány k állhat 900tól lefele?
nem nagy az érdeklődés...úgy látom sokan átnyergeltek más pappírba...
sziasztok..)
mit láttok ma?....pici vétel mintha megjelent volna
Még egy pici kanóca sincsen.....
Valaki kikapta a könyvből záróban azt az 5db-os vételét 926-ról..:)
likvid instruentumoknál nyilván jobban működnek, de szvsz itt sem árt figyelni a szinteket.
ilyen kis papíroknál a mozgók szerintem nem sokat számítanak, a TA sem működik tökéletesen, főleg nem ilyen forgalom mellett.
van... max bővítek lentebb... 1000alatt nem akarok adni egy darabot sem
sztem lesz benne tépés..tuti lesz valami állami megbízás..de elötte leviszik.. 850en veszek..
az eséskor 925-ön mind kidobtam, kb, 4% mínuszban. Most visszavehetném, de nincs kedvem.
Ma már 1-2 nagyobbacska tételt / 5-10k/ már megvettek a bátrabbak..