Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zabás Előzmény: #318483

ilyen kis papíroknál a mozgók szerintem nem sokat számítanak, a TA sem működik tökéletesen, főleg nem ilyen forgalom mellett.