De még milyen kincs. El is ástam :)
Én is így vagyok vele.
Sokan nem tudják még milyen kincs ez a papír.:)
Kell néha viccelődni... ha ránézzek erre az első számú magyar vállalat árfolyamára, már azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
óra harminckór kezdődik az eladás? minyá széjjel vágok valamit...
Nem bántunk, csak már menne feljebb.
30-ra csúnyán beálltak az eladók sajnos.
ne bántsatok....
én ugyanúgy benne vagyok...és annyira nem vidám
köszi
óráson-6 óráson nincs 918-nál?...
jó tudom napost kell nézni...ne vedd a fejemet..)
bizonytalanság...a rést betöltjük?...Sly-nak sem tetszik....Ő pedig nagy technikás...)