Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#318228 Koffein Előzmény: #318210

Kell néha viccelődni... ha ránézzek erre az első számú magyar vállalat árfolyamára, már azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...

Re: nincs cím

#318183 filter Előzmény: #318180

Nem bántunk, csak már menne feljebb.

30-ra csúnyán beálltak az eladók sajnos.

Re: nincs cím

#317676 Scipio Előzmény: #317671

Vettem én is 900-on, a tegnapi bukót le kellene dolgozni, így egyelőre mégsem törlöm a kereskedési táblámról :))