Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#317108 zeeh_ Előzmény: #317106

Tudtam volna rá jobb időt is. :-/

Ez van, most lefelé lesz az irány, amíg szórják.

Re: nincs cím

#317103 learn Előzmény: #317095

A régió legjobb vállalata?? Vagy mi volt az a hír?

Szóval ismét beigazolódott a hírre eladni szabály.

Kb. 3.5% minusznál kivágtam.

Közben DJ közel 11200...

Re: nincs cím

#317022 zeeh_ Előzmény: #317015

Nem lennék meglepve, hogy ma nem véletlenül szórták volna a Rábát, RFV-t, Pannergyt, ÁNY-t...

Mutyisztán.

Re: nincs cím

#317015 Csezso Előzmény: #316991

Lehet, hogy ezt is a mol hír miatt adják egész nap ennyire? Már tudtak valamit?

Na bazz... Ma reggel ne…

#316991 Fornit

Na bazz...

Ma reggel nem álltam be 979re mint tegnap, hát most elment 40en. (966-940)

A ma vett is. (951-939,3 átlag)

Ha alapok szállnak ki akkor még mehet visszafelé...

Re: nincs cím

#316923 zeeh_ Előzmény: #316922

Egyszer ők is eltalálhatják végre, anno 300-350 Ft-os Econetet jósoltak.

940

Eddig nagyon úgy alakul …

#316922 Stoki

Eddig nagyon úgy alakul mint a trendline-os elemzésben