Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#234966 Krumenaker Előzmény: #234959

Megismerkedtem egy fickóval, aki a Rába egyik beszállítócégénél dolgozok, és marha érdekes dolgokat mesélt arról, milyen fejlesztések vannak a Rábánál.

Hopp Valami azt súgja, …

#234770 zeeh_

Hopp

Valami azt súgja, hogy 1000-nél egy szép puffer fog állni.

Célárfolyam: 1500 Ft

#234761 Krumenaker

Krumi bácsi a Rábába is visszaszállt. A fundamentum és szakértelem győzni fog.

Előre, fiaim, a szebb jövő felé!

Érdekes, mintha tömnének…

#234756 zeeh_

Érdekes, mintha tömnének itt 980 körül.

Re: nincs cím

#234184 wizes Előzmény: #234179

Van párszáz darabom jó magasról, kezdi ledolgozni a mínuszt.

Nem vettem hozzá 2 napja, már bánom.

Dehát ami késik az eljön.

Re: nincs cím

#234179 zeeh_ Előzmény: #234174

Reggeli (PF csodarendszer) bukó egy része visszajött a 970-es vásárlónak köszönhetően.

+7,26%

Ha változik a szélirány, akkor nagyon észnél kell lenni, mert tud esni rendesen.

Re: nincs cím

#234174 Koffein Előzmény: #234157

ha nem öntik le, akkor nem nagyon, védik azt a szintet, puffinak is hívhatnánk :) de ha valakinek beremegne a keze, akkor egyből eltűnne :)))

955-ön megjelent 23k. É…

#234155 zeeh_

955-ön megjelent 23k.

Én meg becserélném a bölcsis 300 Ft-os eco pakkomat 2010 Ft-os OTP-re. :)

Re: nincs cím

#234136 Koffein Előzmény: #234131

egy óra körül, amikor ránéztem én belevettem volna, mert ema metszette egymást, lassan sma is metszi egymást a naposon, ha nagyobb sokk nem éri a piacokat és senki sem bokrosodik meg, hogy mindenáron eladja, akkor úgy érzem, hogy nemsokára 1000felett lesz :)))

szerk: ha lehetne kívánni, akkor majd május vége fele becserélném az 1000hufos telkómat 600hufos rábára :))))

Re: nincs cím

#234131 zeeh_ Előzmény: #234129

A mai nap után már nem merek belevenni tényleg.

Amikor belevettem és eladtam volna, az Erste beszívatott a szuper rendszerével, mert hosszú percekig nem került visszavonásra az ajánlatom.

Mára már csak mozizok vagy azt se kéne talán. Rohadt ideges vagyok.

Re: nincs cím

#234126 Koffein Előzmény: #234096

aki el akart adni az eladta, most emelkedhet, ha legyőzi a bennragadt pakkokat... Concorde becsült fair értéket emelt 904ről 1048-ra... aki hallgatni szokott rájuk, talán bele fog venni, ami további árfolyam emelkedést generálhat... de érdemes figyelni rá, mert a leányzó szereti riszálni magát :)))