Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #234129

A mai nap után már nem merek belevenni tényleg.

Amikor belevettem és eladtam volna, az Erste beszívatott a szuper rendszerével, mert hosszú percekig nem került visszavonásra az ajánlatom.

Mára már csak mozizok vagy azt se kéne talán. Rohadt ideges vagyok.