Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #234129A mai nap után már nem merek belevenni tényleg.
Amikor belevettem és eladtam volna, az Erste beszívatott a szuper rendszerével, mert hosszú percekig nem került visszavonásra az ajánlatom.
Mára már csak mozizok vagy azt se kéne talán. Rohadt ideges vagyok.