Re: nincs cím 2010. április 23. 14:37 Koffein Előzmény: #234157 ha nem öntik le, akkor nem nagyon, védik azt a szintet, puffinak is hívhatnánk :) de ha valakinek beremegne a keze, akkor egyből eltűnne :)))