Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#187956 Hathor Előzmény: #187953

választások felnyomják...

már annak most fel kellett volna nyomnia, nem utólag fognak nyomdai szolgáltatást kérni. ,-)

de egyébként fel kell mennie, bekerre mindenképpen.

Re: nincs cím

#187953 Zabás Előzmény: #187870

MAjd a választások felnyomják! :)

Irdatlan sok van belőle 100db! Ha lefeleződik akkor sincs semi, de ha duplázódik akkor már, csuhajj :)

Re: nincs cím

#182700 bargain_hunter Előzmény: #182418

Tartják egyelőre, de tényleg rosszkor próbálkoznak.

Nem tudom bírja-e majd a nyomást egy 10000 alatti Dow-nál is.

Élénkül a forgalom... P…

#182404 vandrew

Élénkül a forgalom...

Pf-ről info:

"jó a vevő.... cashline veszi... unicredit adja...... " thomasss

Na, mi lesz ezzel? Kitör…

#182354 vandrew

Na, mi lesz ezzel? Kitörés visszatesztje után, lassan akár indulhatna is...