Ja, csak 1x törje át a 930-at végre forgalommal...
sztm is :)
Jó lesz ez is, asszem.
2010es gyj jó lesz, tehát jövőre tuti vétel, de most is esélyes.
választások felnyomják...
már annak most fel kellett volna nyomnia, nem utólag fognak nyomdai szolgáltatást kérni. ,-)
de egyébként fel kell mennie, bekerre mindenképpen.
MAjd a választások felnyomják! :)
Irdatlan sok van belőle 100db! Ha lefeleződik akkor sincs semi, de ha duplázódik akkor már, csuhajj :)
Ezt levadászták! :(
Választások ide vagy oda, erre is hatással van USA!
Stop
Tartják egyelőre, de tényleg rosszkor próbálkoznak.
Nem tudom bírja-e majd a nyomást egy 10000 alatti Dow-nál is.
Rendben.
740 felett.
kitöretik visszaszállok, de kell a forgalommal kitörés
Élénkül a forgalom...
Pf-ről info:
"jó a vevő.... cashline veszi... unicredit adja...... " thomasss
hmm, már majdnem eladtam..
Na, mi lesz ezzel? Kitörés visszatesztje után, lassan akár indulhatna is...
nem az voltam..:)