Re: nincs cím 2010. február 2. 17:43 Zabás Előzmény: #187870 MAjd a választások felnyomják! :) Irdatlan sok van belőle 100db! Ha lefeleződik akkor sincs semi, de ha duplázódik akkor már, csuhajj :)