Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #182418

Tartják egyelőre, de tényleg rosszkor próbálkoznak.

Nem tudom bírja-e majd a nyomást egy 10000 alatti Dow-nál is.