Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #182418Tartják egyelőre, de tényleg rosszkor próbálkoznak.
Nem tudom bírja-e majd a nyomást egy 10000 alatti Dow-nál is.
Tartják egyelőre, de tényleg rosszkor próbálkoznak.
Nem tudom bírja-e majd a nyomást egy 10000 alatti Dow-nál is.