Re: nincs cím 2010. február 2. 18:03 Hathor Előzmény: #187953 választások felnyomják... már annak most fel kellett volna nyomnia, nem utólag fognak nyomdai szolgáltatást kérni. ,-) de egyébként fel kell mennie, bekerre mindenképpen.