Ebben a pillanatban adtam el. /a francba még tényleg elmegy 60-80 közelébe/
Ebben a pillanatban adtam el. /a francba még tényleg elmegy 60-80 közelébe/
szép csendben kitöretik...
Csak réseljen, mert még mindig tartásra javasoltam magamnak :)
Azt a xar 1380-at csak feldönti már.
záróban felhúzták a szintre, réssel nyitna az csodás lehet.
rossz papírra váltottam :) Pedig napi maxon szálltam ki pénteken:D
elszórtam...
tessék követni a nagy testvért...
Én is vettem a napokban 1340 környékén. Egyelőre nem vagyok túl boldog...
Nem domborított nagyon, filóztam is rajta, hogy eladom. 1300 egyenlőre azért tartja. Még tartogatom én is, oszt ha nem hajlandó produláni, elválnak útjaink. Oti mocorog, remélem ez is követi.
egyelőre karcsú a teljesítménye
Az alján ma én is belenyúltam. Remélem jó lesz még valamire. Ilyenem még úgysem volt.
vettem egy keveset... bővítendő
kb itt 1340 a fontos szint.
érdemes figyelni, kitörés előtt