Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#177863 apafi Előzmény: #177859

Ebben a pillanatban adtam el. /a francba még tényleg elmegy 60-80 közelébe/

Re: nincs cím

#177387 apafi Előzmény: #177376

Csak réseljen, mert még mindig tartásra javasoltam magamnak :)

Azt a xar 1380-at csak feldönti már.

Re: nincs cím

#176227 Robag Előzmény: #176208

Én is vettem a napokban 1340 környékén. Egyelőre nem vagyok túl boldog...

Re: nincs cím

#176208 apafi Előzmény: #176099

Nem domborított nagyon, filóztam is rajta, hogy eladom. 1300 egyenlőre azért tartja. Még tartogatom én is, oszt ha nem hajlandó produláni, elválnak útjaink. Oti mocorog, remélem ez is követi.

Az alján ma én is beleny…

#175711 apafi

Az alján ma én is belenyúltam. Remélem jó lesz még valamire. Ilyenem még úgysem volt.

Re: nincs cím

#174824 apafi Előzmény: #174496

A reggeli jó beugróból csak kihagytam magam. Valaki írtón gyűjti 1320-on.