Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #176099

Nem domborított nagyon, filóztam is rajta, hogy eladom. 1300 egyenlőre azért tartja. Még tartogatom én is, oszt ha nem hajlandó produláni, elválnak útjaink. Oti mocorog, remélem ez is követi.