Azt a bator mindenedet! :)
nekem is 1k short..nevetséges....
majd a 1010 -essel aratunk :D
Jó anyagból készült ez a támasz hogy nem bírunk alatta lenni egy órát sem...
nyitottam 1k shortot csak az ízéért egyébként full kp :-D
Ha lesz értelme természetesen bővítek (megduplázom :-D )
EUR/USD napi bukfencet nezve az irany adott. Egy lendulettel esett 250 pontot a nagy USA ralira eszerint is adott. De hat ez csoda BUX! :)
látom, mindenki kajált, mint én is tettem :) Forgalom limese most tényleg nulla :)
Hát el kell dugni előle a szeszkót mielőtt faggatni kezded, ez tény :))
Beszédes,beszédes csak néha úgy beszél mint egy részeg,nem érteni egy szavát sem :D
Esésben +150kt,emelkedésben -100,nincs ennek a hatinak egy csepp esze sem,no majd a délutáni öntők helyrerakják a hangulatot! :D /Ez olyan Bud-os :) /
egyszerűen nem akar megindulni tartósan lefele..esik 300 pontot..aztán annyi..
"KT-t sehogy se értem..."
.
pedig a KT mindig a legbeszédesebb....
na adtam rá egy kontraktust :DD kemény vagyok...:-))
már hányszor törte le az emelkedő trendet..aztán mi lett belőle ?...még nagyobb emelkedés..
0 pozi is pozi elvét vallom ebben a pillanatban.
átlagos a forgalom, tegnap volt nulla
KT-t sehogy se értem...
0 forgalom...
sztem is nagyon shortra áll, de olyan váratlan fordulatokra képes a piac, hogy enegem már semmi sem lep meg
hatiban kizárólag short keresés részemről, msot nézem rá, hogy mával letörte az emelkedő csatit réssel. Tegnap még abban zárt, azért nem volt lekötés itt...