Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gg

#155029 kelvin Előzmény: #155027

nyitottam 1k shortot csak az ízéért egyébként full kp :-D

Ha lesz értelme természetesen bővítek (megduplázom :-D )

Re: gg

#155027 akpo7 Előzmény: #155024

EUR/USD napi bukfencet nezve az irany adott. Egy lendulettel esett 250 pontot a nagy USA ralira eszerint is adott. De hat ez csoda BUX! :)

Re: gg

#154945 Waszeitung Előzmény: #154919

Beszédes,beszédes csak néha úgy beszél mint egy részeg,nem érteni egy szavát sem :D

Esésben +150kt,emelkedésben -100,nincs ennek a hatinak egy csepp esze sem,no majd a délutáni öntők helyrerakják a hangulatot! :D /Ez olyan Bud-os :) /

Re: gg

#154908 BudFox Előzmény: #154874

na adtam rá egy kontraktust :DD kemény vagyok...:-))

már hányszor törte le az emelkedő trendet..aztán mi lett belőle ?...még nagyobb emelkedés..

Re: gg

#154885 rbbj11 Előzmény: #154874

sztem is nagyon shortra áll, de olyan váratlan fordulatokra képes a piac, hogy enegem már semmi sem lep meg

Re: gg

#154874 Kissherceg Előzmény: #154854

hatiban kizárólag short keresés részemről, msot nézem rá, hogy mával letörte az emelkedő csatit réssel. Tegnap még abban zárt, azért nem volt lekötés itt...

Re: gg

#154854 Zabás Előzmény: #154837

MOLnak köszönhetően igen!! egyébként az előző hszt az OTP topikba szántam!

150 alatt adok rá+