Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gg

Kissherceg Előzmény: #154854

hatiban kizárólag short keresés részemről, msot nézem rá, hogy mával letörte az emelkedő csatit réssel. Tegnap még abban zárt, azért nem volt lekötés itt...