Re: gg
Kissherceg Előzmény: #154854hatiban kizárólag short keresés részemről, msot nézem rá, hogy mával letörte az emelkedő csatit réssel. Tegnap még abban zárt, azért nem volt lekötés itt...
hatiban kizárólag short keresés részemről, msot nézem rá, hogy mával letörte az emelkedő csatit réssel. Tegnap még abban zárt, azért nem volt lekötés itt...