Re: gg 2009. november 17. 11:38 BudFox Előzmény: #154874 na adtam rá egy kontraktust :DD kemény vagyok...:-)) már hányszor törte le az emelkedő trendet..aztán mi lett belőle ?...még nagyobb emelkedés..