nem nyit 21,600 felett... :)
nem nyit 21,600 felett... :)
21900on sose volt sztm :) viszont ennyi habot... sört nem iszol?
21600felett long, tehát nyitóban.
21800 feletti nyitásnál automatikusan postázom :D
http://file.kanappy.blog.shinobi.jp/071214_oettinger_hefe.jpg
Usákia elméletileg erős ellenállás alatt,nehezen hinném hogy elsőre átviszik,nélkülük pedig nekünk sem fog menni,ha jól emléxem 21900 körül volt hatiban a csúcs múltkor..bár mivel ez így túl egyszerű tuti nem így lesz :D
21600 elég, onnan szabad az út
Én pedig követelem a 21800 feletti nyitást és az onnan nem visszaesést,mert különben a búzasöreimnek annyi lesz a hűtőben ! :D
ezzel egyetértek...HA reggelre nem fordul a világ devizákkal, ázsiával stb-vel
itt zár usa, akkor holnap sc :) beleadásra kalkuláltak, 0s zárás
Fél5-kor 1107,50-es S&P-nél zártunk, most ugyanott vagyunk!
Reggel még bánkódtam, h. kiverték néhány shortomat a stopok, lehet holnap reggel már nem fogok sírni. :)
senkit nem érdekel még, magyar gdp is katasztrófa és emelkedtünk...
Szerintem ukrán hírek bezavartak az emelkedésnek, a reggeli nyitó után tlkp meglepő az egész nap forgalmastul lekötéstül mindenestül! :)
egyetértek. Gap down lesz
max 50 pont van még ma felfelé dj-ben, sztem az nem lesz elég gap up-os nyitóra sehogy sem
azért lesz a meglepi, mert usa zárásra totoznak... :)
Szerintem nem lesz....lehet h usa maxon zártunk ilyen sz@rul! :)
sztm felfele rés miatt, ami holnap lesz... :))
sztem nem....nem volt semmi forgalom "nappal". Csak a nap végén. Aok meg nem zártak 2 órával később....