Re: Gl
Waszeitung Előzmény: #15454721800 feletti nyitásnál automatikusan postázom :D
http://file.kanappy.blog.shinobi.jp/071214_oettinger_hefe.jpg
Usákia elméletileg erős ellenállás alatt,nehezen hinném hogy elsőre átviszik,nélkülük pedig nekünk sem fog menni,ha jól emléxem 21900 körül volt hatiban a csúcs múltkor..bár mivel ez így túl egyszerű tuti nem így lesz :D