Gl
WaszeitungÉn pedig követelem a 21800 feletti nyitást és az onnan nem visszaesést,mert különben a búzasöreimnek annyi lesz a hűtőben ! :D
Én pedig követelem a 21800 feletti nyitást és az onnan nem visszaesést,mert különben a búzasöreimnek annyi lesz a hűtőben ! :D