Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Gl

#154540 Waszeitung

Én pedig követelem a 21800 feletti nyitást és az onnan nem visszaesést,mert különben a búzasöreimnek annyi lesz a hűtőben ! :D

Re: nincs cím

#154530 rbbj11 Előzmény: #154527

ezzel egyetértek...HA reggelre nem fordul a világ devizákkal, ázsiával stb-vel

Re: nincs cím

#154486 akpo7 Előzmény: #154397

Reggel még bánkódtam, h. kiverték néhány shortomat a stopok, lehet holnap reggel már nem fogok sírni. :)

Re: nincs cím

#154409 Pityke35 Előzmény: #154404

Szerintem ukrán hírek bezavartak az emelkedésnek, a reggeli nyitó után tlkp meglepő az egész nap forgalmastul lekötéstül mindenestül! :)

Re: nincs cím

#154405 rbbj11 Előzmény: #154400

egyetértek. Gap down lesz

max 50 pont van még ma felfelé dj-ben, sztem az nem lesz elég gap up-os nyitóra sehogy sem

Re: nincs cím

#154391 rbbj11 Előzmény: #154390

sztem nem....nem volt semmi forgalom "nappal". Csak a nap végén. Aok meg nem zártak 2 órával később....