Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#154385 BudFox Előzmény: #154349

Kíváncsi leszek hogy ennek a hullámnak hol lesz a teteje ?

21900 ? vagy nemtudom...

aztán meddig megy le a következő korrekcióban.. 19,700 ig ?

Re: nincs cím

#154349 Waszeitung Előzmény: #154338

Már megjavult minden,megvilágosodtam,vettem hatit innentől kezdve sosem adom el,nálam az örök boldogság kulcsa :DD

Ha holnap 21800 alatt nyitunk akkor viszont bosszús leszek :D

Tévedés kizárva!!!

Kíváncsi vagyok mi lenne…

#154305 sbbacsi

Kíváncsi vagyok mi lenne, ha kiderülne most, hogy "véletlenül" k*va jó áll a világgazdaság helyezte és nincs is további gáz, minden mehet úgy, ahogy 2-3 éve.

Akkor jönne pánikszerűen a 2000-es sp500?

Lehet mondani, hogy a jövőt árazzuk, de ez vicc amilyen magasságokban most járunk.

Re: nincs cím

#154292 Kissherceg Előzmény: #154273

nem omlik, csak a sok szemét negatív pesszimista recessziót elősegítő,anarchista polgár terjeszti... lázadnak a jólét ellen. Szemét banda...

Re: nincs cím

#154273 izolta Előzmény: #154231

omlik a gazdaság? vagy a dollár?

kit érdekel, csak a tőzsdei szárnyalás a lényeg :)