az senkit nem érdekel, mi volt ez a lekötés a végén?
Kíváncsi leszek hogy ennek a hullámnak hol lesz a teteje ?
21900 ? vagy nemtudom...
aztán meddig megy le a következő korrekcióban.. 19,700 ig ?
:))))))
Már megjavult minden,megvilágosodtam,vettem hatit innentől kezdve sosem adom el,nálam az örök boldogság kulcsa :DD
Ha holnap 21800 alatt nyitunk akkor viszont bosszús leszek :D
Tévedés kizárva!!!
Csodálod? De legalább együtt bukunk, ha holnap nem megy fel. :))
:D:D:D kicsit megkeseredett az írása uram :))
nem is volt soha válság, csak buffet nem tudott sms-t olvasni....
TA alapon a válság megoldva! :)) Pezsgő és konfetti!
http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=427150&place=
ennyi skacok, itt a bika :)
21510 a hati,vettem lüke vagyok...
Kíváncsi vagyok mi lenne, ha kiderülne most, hogy "véletlenül" k*va jó áll a világgazdaság helyezte és nincs is további gáz, minden mehet úgy, ahogy 2-3 éve.
Akkor jönne pánikszerűen a 2000-es sp500?
Lehet mondani, hogy a jövőt árazzuk, de ez vicc amilyen magasságokban most járunk.
Holnapi program:gap up +300 pontban és egész nap tökörészés....
egyelőre ugy tűnik, semmi sem fogja megállítani ezt az emelkedést....
nem omlik, csak a sok szemét negatív pesszimista recessziót elősegítő,anarchista polgár terjeszti... lázadnak a jólét ellen. Szemét banda...
omlik a gazdaság? vagy a dollár?
kit érdekel, csak a tőzsdei szárnyalás a lényeg :)
600felett long, addig nem érdemes nézni se, csak shortosoknak :))