Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

sbbacsi

Kíváncsi vagyok mi lenne, ha kiderülne most, hogy "véletlenül" k*va jó áll a világgazdaság helyezte és nincs is további gáz, minden mehet úgy, ahogy 2-3 éve.

Akkor jönne pánikszerűen a 2000-es sp500?

Lehet mondani, hogy a jövőt árazzuk, de ez vicc amilyen magasságokban most járunk.