Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #154338Már megjavult minden,megvilágosodtam,vettem hatit innentől kezdve sosem adom el,nálam az örök boldogság kulcsa :DD
Ha holnap 21800 alatt nyitunk akkor viszont bosszús leszek :D
Tévedés kizárva!!!
Már megjavult minden,megvilágosodtam,vettem hatit innentől kezdve sosem adom el,nálam az örök boldogság kulcsa :DD
Ha holnap 21800 alatt nyitunk akkor viszont bosszús leszek :D
Tévedés kizárva!!!