Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #154338

Már megjavult minden,megvilágosodtam,vettem hatit innentől kezdve sosem adom el,nálam az örök boldogság kulcsa :DD

Ha holnap 21800 alatt nyitunk akkor viszont bosszús leszek :D

Tévedés kizárva!!!