Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #154349

Kíváncsi leszek hogy ennek a hullámnak hol lesz a teteje ?

21900 ? vagy nemtudom...

aztán meddig megy le a következő korrekcióban.. 19,700 ig ?