Re: nincs cím 2009. november 16. 16:55 BudFox Előzmény: #154349 Kíváncsi leszek hogy ennek a hullámnak hol lesz a teteje ? 21900 ? vagy nemtudom... aztán meddig megy le a következő korrekcióban.. 19,700 ig ?