Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#151534 P3102 Előzmény: #151522

Portfolio Pro-ban is. Még a képernyőt is kimentettem. Valaki látott már ilyet? Ráadásul pont ott nem teljesültem, pedig bent volt az ajánlat régóta!!! És ma egyszer kiesett az ajánlatom a könyvből, pedig nyitottnak mutata. Módosítással (minden változatlanul hagyva) jelent meg újra. Szép!

Re: gl

#151523 Ricsi Előzmény: #151506

Szerintem idén nem nagyon lesz shorttime. Csak rövid, 1-2 napos. Olyan hihetetlen bónusz van feldobva a kinti bankoknál, azt nem fogják a fijjúk menthagyni.

Re: gl

#151518 rbbj11 Előzmény: #151516

ha gondlod, 100-zal hozzájárulok, meg ha még akad néhány ember, akkor leöntjük nullába is a mai hatit :D

gl

#151506 Waszeitung

Vajon mire vagyunk ma +2% ban a tegnapi majdnem 0 usára vagy a mai +0,5% futira?

Megen nagy az öröm,amcsi kemény falak előtt mi a múltkori csúcs alatt,úgy gondolom pár napon belül shorttime...

Mi folyik itt ma is? Kic…

#151498 Ventura

Mi folyik itt ma is? Kicsi forgalommal még megszivatják azt a pár kisbüfit, utána meg öntés lesz? Ma is sikerül a BUX-nak a top formáját hozni!

Re: nincs cím

#151496 banyaiz Előzmény: #151486

20200, vagy 21200? :D

Nem gyenge megint mozgott pár nap alatt 1200-1300 pontot, múlt pénteken még 20100-on is volt.

Molt nagyon szeretik ma, meg Ricsit, OTP még alszik.

Re: nincs cím

#151486 Ricsi Előzmény: #151484

Persze hogy ha, de ha most shortban lennék, azért nagyon nem lennék nyugodt. De 200-tól longolom, így elvagyok:)