Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gl

#151638 kelvin Előzmény: #151623

KT szép holnap megint gap?

Akkor fogok nagyon haragudni magamra

Kellett nekem 200-ra tenni a pf védőt, most őszintébben mosolyognék :-)

hogy miért nem tudták ez…

#151622 Zabás

hogy miért nem tudták ezt a ... 500-ra felkötni :(

Re: gl

#151600 akpo7 Előzmény: #151565

Fogadalom megszegve, de a long dobva 435-440 kozott. (Nyereseges fogadalom megszeges volt.) :)

Re: gl

#151580 akpo7 Előzmény: #151571

Ne menj olyan messze, allj ki Pesten vmivel es ha arra jar egy broker, jon a profit.

Re: gl

#151571 Zabás Előzmény: #151569

KOmolyan kimegyek és kutyaszart fogok árulni az USAban! Ezek mindent sz@rt megvesznek! :)

Re: gl

#151548 Waszeitung Előzmény: #151523

Lassan én sem hiszek benne,de bízom még :D

Ha most a kemény dióknál nem fordul le akkor én is kihirdetem a "szükséglong" állapotot...

Re: nincs cím

#151547 BudFox Előzmény: #151534

láttam már ilyet korábban is...pillanatnyi hiba lehet ez..valami "túlcsordulás" vagy ilyesmi..