Re: nincs cím 2009. november 11. 15:13 banyaiz Előzmény: #151486 20200, vagy 21200? :D Nem gyenge megint mozgott pár nap alatt 1200-1300 pontot, múlt pénteken még 20100-on is volt. Molt nagyon szeretik ma, meg Ricsit, OTP még alszik.