Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #151486

20200, vagy 21200? :D

Nem gyenge megint mozgott pár nap alatt 1200-1300 pontot, múlt pénteken még 20100-on is volt.

Molt nagyon szeretik ma, meg Ricsit, OTP még alszik.