gl
WaszeitungVajon mire vagyunk ma +2% ban a tegnapi majdnem 0 usára vagy a mai +0,5% futira?
Megen nagy az öröm,amcsi kemény falak előtt mi a múltkori csúcs alatt,úgy gondolom pár napon belül shorttime...
Vajon mire vagyunk ma +2% ban a tegnapi majdnem 0 usára vagy a mai +0,5% futira?
Megen nagy az öröm,amcsi kemény falak előtt mi a múltkori csúcs alatt,úgy gondolom pár napon belül shorttime...