látom, a csúcson ismét mindenki bebullozódott. Nem akarom mondani, hogy unásig ismételtem, h. nincsen semmiféle le csatorna...itt vitáztam még pár napja, hogy ez a korrekció....
Mindenesetre long van, most már nyilván a vak is látja ismét.
DE most meg az eddigi 1 héttel ellentétben azt fogom kezdeni ismételgetni, amiért megint bambuló tekintet jön majd, hogy elkezdtem shortolni. Egy icipicit mindig korábban lépek, de ezt nem bánom, mióta kb. 24-48 órára szorult le ez a korábban lépés :)
Szoval most vége lesz a longnak. Bármikor. Akár vége lehet 16h-kor ma. Akár véglegesen (mármint idénre, és akár jövőre is).
Ha nem így lesz, annál rosszabb, mert olyan buborék képződik, amilyet még világ nem látott.