végül is ha őszintén nézzük, 1-2 "megremegést" kivéve nem sérült az emelkedő trend
végül is ha őszintén nézzük, 1-2 "megremegést" kivéve nem sérült az emelkedő trend
Meg ne mondjátok Budnak hogy hol áll a bux mert hülyét fog kapni!
Zöldre tettem, de shortot zártam és fordítottam, kicsit fájt, de már nem ülök fordítva a lovon egyenlőre.
Ma nagyon úgy néz ki, hogy a zöld mezőre kellett volna rakni a zsetont. Sajnos nem játszottam meg.
Es ahogy halad az ido, egyre nagyobb az esely egy 0ra! :)
Azt hittem, ennél jobban meghúzzák. Egyébként továbbra is céláraim vannak, és ha azt eléri veszek vagy eladok. Nem érdekelnek chartok, meg semmi más sem. Tudom, hülye vagyok, de nekem bejön.
nyitóban venni a casino csúcsa :)) 0ra fogadsz, mi legalább piros/fekete. :))
Sziasztok spekulánsok. Én vettem nyitóban, és meg is tartom.
Egyet a pirosra,egyet a feketére úgy nem érhet baj :D
Bár 0-t is ki lehet pörgetni..
kb ja... nyitóban 450re beálltam, gondoltam lezárom... volt meglepi:D ma sztm pozi nélkül maradok, elvileg célár 21200...
kiraktam a 266-os longomat 730-on, maradtak a béna shortok :S
Nagyra fogom értékelni ha ilyen gapekkel kell majd kereskedni,napközben meg tingli tangli...
Hát ha a forgalmat nézem akkor nem túl acélos a BUX. És akkor még finoman fogalmaztam.
longból:D
kistoppoltak..