Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#150483 _pda_ Előzmény: #150482

végül is ha őszintén nézzük, 1-2 "megremegést" kivéve nem sérült az emelkedő trend

Re: nincs cím

#150482 kelvin Előzmény: #150478

Meg ne mondjátok Budnak hogy hol áll a bux mert hülyét fog kapni!

Zöldre tettem, de shortot zártam és fordítottam, kicsit fájt, de már nem ülök fordítva a lovon egyenlőre.

Re: nincs cím

#150478 Robag Előzmény: #150393

Ma nagyon úgy néz ki, hogy a zöld mezőre kellett volna rakni a zsetont. Sajnos nem játszottam meg.

Re: nincs cím

#150368 Ricsi Előzmény: #150364

Azt hittem, ennél jobban meghúzzák. Egyébként továbbra is céláraim vannak, és ha azt eléri veszek vagy eladok. Nem érdekelnek chartok, meg semmi más sem. Tudom, hülye vagyok, de nekem bejön.

Sziasztok spekulánsok. É…

#150361 Ricsi

Sziasztok spekulánsok. Én vettem nyitóban, és meg is tartom.

Re: gg

#150316 Kissherceg Előzmény: #150313

kb ja... nyitóban 450re beálltam, gondoltam lezárom... volt meglepi:D ma sztm pozi nélkül maradok, elvileg célár 21200...

Re: gg

#150240 kerikoma Előzmény: #150212

Még várok...., Nem akarok úgy járni, mint Herceg pénteken... Azt mondta a héten nem kereskedik tovább, aztán csak beleadott utána..... Ma pénteki bukó visszajött, még fölei is van:) úgyhogy még várok egy kicsit, pedig én is beleadnék már nagyon:)