Re: nincs cím 2009. november 9. 20:27 kelvin Előzmény: #150478 Meg ne mondjátok Budnak hogy hol áll a bux mert hülyét fog kapni! Zöldre tettem, de shortot zártam és fordítottam, kicsit fájt, de már nem ülök fordítva a lovon egyenlőre.