Re: nincs cím
Csokigyáros Előzmény: #150609én is nyitnék még rá...
de megígértem 2 hétig nem tradelek...
remélem azért cunamiként jön ez a 2. hullám.. :)
én is nyitnék még rá...
de megígértem 2 hétig nem tradelek...
remélem azért cunamiként jön ez a 2. hullám.. :)