Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Epstein

#1498130 Koffein

Relatíve jól körbejárták, annak fényébe ami belefért 1 órába... ennél mélyebre is lehetett volna ásni, de az már nem annyira könnyed téma...

Marci nagyon rámegy Trumpra, hogy mennyire törvénysértő, és próbál valamit kihúzni a szakikból, de nincs mit.. XD

Clinton festmény, ami azt üzenni, hogy az enyém vagy.. epstein lakásában volt elhelyezve, pont a bejárattal szembe...

Report: Painting of former President Bill Clinton in a dress found in  Jeffrey Epstein home | WCYB

és Bill Géjcre ki se tértek, pedig ő is nagy móka mester volt.. :)

WEF

#1497914 TrendMan Előzmény: #1497910

Ki a beszélő?

Elsőre azt mondanám, hogy MI által kreált.

Ha valós lenne, akkor izzadságcseppek kellene, hogy csöpögjenek a homlokáról, amint azt az --> Emlékmás c. filmben is láttuk.

Egy forgatókönyv a háborúra

#1497888 Ddavid Előzmény: #1497859

Készülünk itt mindig, készen is állunk főnök:
- Németh hadsereg olyan állapotban van mint a magyar, hogy papíron jók a képességek, de nem akaródzik harcolni senki már (amit megértek)

- NATO meg olyan mint egy multin belül lévő divízió, aminek valamikor volt értelme és dolgoztak is, de mostanra csak megmondó funkciót tölt be, nyugdíjas tiszteket tömnek ki meg arr amegy ki a játék mennyit tesznek a közért és mi lenne ha nem lennének. Persze ezt 20 tárgyalás/vacsora oda utazgatás után, jól élnek ott sokan és meg is ijedtek, hogy nem jön a nagy guba USA-tól ha az öreget visszaültetnék. Ezért el is kezdték torpedózni...

Félreértés ne essék nem ellene vagyok csak nagy multik, szervezetek, társulások hasonló jeleket mutatnak a világban: lassú döntéshozatal, rengeteg pénz elégetésével, dolgok túl vagy át nem gondolása a két szélsőség.

Kína vs Nyugati birodalom

#1497831 Koffein

Remélem jól megfizetik az Economist újságíróját...

https://archive.vn/CZgkc

Felröhögtem, amikor azt írja, hogy megtartják a munkavállalókat annak ellenére, hogy kevesebb munka lesz... a végén meg hogy üdvözölni kell ezt a rohamot... egyszerűen vicc...

Epstein listája már elérhető

#1497739 TrendMan Előzmény: #1497733

Igazad van, ezt aláírom.

Mondjuk szerintem tök gáz, hogy sok ember olyan 'gyakorlatias', hogy ha arra van lehetőség Epstein cimboráival hacacárézik, ha meg arra, akkor azokat pereli.