Én teljes teljesültem :-)
gyorsabb voltam, az utolsó kötések az enyémek :-)
BOCS
Én teljes teljesültem :-)
gyorsabb voltam, az utolsó kötések az enyémek :-)
BOCS
20100on részteljesütem.
Nem akarok vitatkozni, de long addig volt, amíg a rossz hír 1 napra levitte az árakat, majd mint ha mi sem történt volna, irány fel.
Most viszont a jó hírek 1 napra viszik fel, majd mintha mi sem történt volna, tovább lefelé.
Szerintem ebből lehet látni, milyen a trend.
A 2 ritkan megy egyutt.
A long van verziora pedig annyit, h. jelenleg USAban es itthon egy csokkeno csati van es abbol tegnap csunyan nem sikerult a kitores USAban. Ha ma sikerul USAban, lehet lesz BUX longom, addig nem. De sztem nem fog, mert tegnap bazi nagy felso kanocot hagyott.
sok köze meg nincs hozzá :))) mivel vesszük az olajat...
én azt látom, h. olajár magasabb, mint tegnap 16:36-kor....ugyhogy lefeleé nem húzhatná a molt...
long van már rég, hiába nem akarja megérteni senki, és a legkisebb korrekcióban mindenki shortol :D
180ra álltam nyitás előtt :)
olaj éppen lefele megy, húzza is :)
Ricsi sosem érdekelt, nem is fog a 40Ks papírjával..
OTP? az az ellenállása, de hogy ma oda elmenne? nem tudom..
otp ma 5500ig el is mehet, molt húzhatná az oljár, ricsiből elég, telonak meg lefelé van helye :)
Telekomnak rossz volt a jelentése, Mol sem kezd semmit magával, OTPben sok volt a tegnapi emelkedés.. a többi külső tényezőt OTP topicban írtam :))
ennél nagyobb csak a long :)))
mekkora f....ság, ilyen usa után ilyen minuszos bux!!!!!!!!!!!!4
nem rossz :)