Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #148690

olaj éppen lefele megy, húzza is :)

Ricsi sosem érdekelt, nem is fog a 40Ks papírjával..

OTP? az az ellenállása, de hogy ma oda elmenne? nem tudom..