Re: nincs cím 2009. november 5. 9:15 Hathor Előzmény: #148690 olaj éppen lefele megy, húzza is :) Ricsi sosem érdekelt, nem is fog a 40Ks papírjával.. OTP? az az ellenállása, de hogy ma oda elmenne? nem tudom..