Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX0912

Re: nincs cím

#148732 kelvin Előzmény: #148729

Én teljes teljesültem :-)

gyorsabb voltam, az utolsó kötések az enyémek :-)

BOCS

Re: nincs cím

#148724 Ricsi Előzmény: #148711

Nem akarok vitatkozni, de long addig volt, amíg a rossz hír 1 napra levitte az árakat, majd mint ha mi sem történt volna, irány fel.

Most viszont a jó hírek 1 napra viszik fel, majd mintha mi sem történt volna, tovább lefelé.

Szerintem ebből lehet látni, milyen a trend.

Re: nincs cím

#148723 akpo7 Előzmény: #148717

A 2 ritkan megy egyutt.

A long van verziora pedig annyit, h. jelenleg USAban es itthon egy csokkeno csati van es abbol tegnap csunyan nem sikerult a kitores USAban. Ha ma sikerul USAban, lehet lesz BUX longom, addig nem. De sztem nem fog, mert tegnap bazi nagy felso kanocot hagyott.

Re: nincs cím

#148717 rbbj11 Előzmény: #148698

én azt látom, h. olajár magasabb, mint tegnap 16:36-kor....ugyhogy lefeleé nem húzhatná a molt...

Re: nincs cím

#148711 rbbj11 Előzmény: #148699

long van már rég, hiába nem akarja megérteni senki, és a legkisebb korrekcióban mindenki shortol :D

Re: nincs cím

#148698 Hathor Előzmény: #148690

olaj éppen lefele megy, húzza is :)

Ricsi sosem érdekelt, nem is fog a 40Ks papírjával..

OTP? az az ellenállása, de hogy ma oda elmenne? nem tudom..

Re: nincs cím

#148690 rbbj11 Előzmény: #148686

otp ma 5500ig el is mehet, molt húzhatná az oljár, ricsiből elég, telonak meg lefelé van helye :)

Re: nincs cím

#148686 Hathor Előzmény: #148680

Telekomnak rossz volt a jelentése, Mol sem kezd semmit magával, OTPben sok volt a tegnapi emelkedés.. a többi külső tényezőt OTP topicban írtam :))