Re: nincs cím 2009. november 5. 9:06 Hathor Előzmény: #148680 Telekomnak rossz volt a jelentése, Mol sem kezd semmit magával, OTPben sok volt a tegnapi emelkedés.. a többi külső tényezőt OTP topicban írtam :))