Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #148680

Telekomnak rossz volt a jelentése, Mol sem kezd semmit magával, OTPben sok volt a tegnapi emelkedés.. a többi külső tényezőt OTP topicban írtam :))