Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#686243 Sumér harcos Előzmény: #686238

igazából az apropoja számomra is homály....szinte konkurenciája volt a saját 3ajtós civicnek...

talán...

az 1980-as évek budapesti butikos woman autoja nevet hallom rá legtöbbet a multban vájkálva,akik azután ripityomra törték töketlenségből legtöbbször,mire rájöttek-nem műkörmös női autó:)

Re: nincs cím

#686239 KawaBazsy Előzmény: #686233

Ha én ezt letaposom 50-nél kettőben, pont nem csinál semmit.. 80-nál már forog 5 ezret, ott már megindul. Skizofrén egy jószág. :-)

Re: nincs cím

#686238 KawaBazsy Előzmény: #686233

Ok, de nem értem, h mi a modell apropója. Hiszen tkp ugyanaz, mint a Civic. Még sportosabb forma, vagy mi? A Civic is ugyanolyan könnyű.. ha az nem lenne alapból sportos, akkor érteném..

Kiglancoltam a gépet, s nem találtam rozsdát, csak 1-1 kis borsószemnyi hólyagot a típushiba hátsó sárvédőíven. A Mazdán is több volt, jó lesz ez. Az egyik féltengelynek van forszírozva kis hangja, azt kicserélem, más ráköltenivalót nem látok (monnyuk még sógorommal is átnézetem). A váltó olajat ki akarom cserélni, mert az előző tulaj ahhoz nem nyúlt, s ahhoz képest, h mindenhol etalonnak tartják a Honda váltóit, ez csak átlagos nekem.

Re: nincs cím

#686233 Sumér harcos Előzmény: #686232

más kategoria a merga ,de mindig hangsulyoztam akkor is,hogy a Honda jobb:)

nekem jobban tetszett,tetszik az 1991ig CRX coupe, a vele párhuzamosan futo civic 3ajtóstól.

de alapjában nézve....vagány-vagány...dodgem életérzés 800kilón..

a régi crx érzetre már 50-nél olyan letaposva kettesben,mint egy f-type 150-nél kettesben.

fapados,könnyű adja az érzést:)

de vhogy nem veszek olyat,nálam sem kuriozum,nincs kuriozum benne,ahhoz vsz. 2ülés kell,némely esetben lehet 4ülés is,de targa,vagy nyitható tető kötelező.

de valóban még a 3ajtós civictől sem képes fényévekkel többet nyujtani...

itt van ez az uj CR-Z is....soha nem vennék.

Re: nincs cím

#686232 KawaBazsy Előzmény: #686229

Azért utána kopár lehetett egy Honda..

Te, azon filóztam, h tkp mire jó a CRX? Nem a Del sol, az tiszta sor, h egy sportos targa autó. Hanem az előző 2 generáció. Rákerestem a neten, azokat is szerelték alapmotorokkal is (1.3, 1.6). NO de ha a VTI-t is nézzük, akkor is mi a különbség a 3 ajtós Civichez képest? Ugyanaz a sportos futómű, motor, forma, minden. Miben több az?

Re: nincs cím

#686229 Sumér harcos Előzmény: #686227

családban volt....több darab is.

persze jól megnyúztam őket:)

mittomén állandóan nem ültem bennük,de olyan 1év alatt 1honapot én hajtottam kb.

Re: nincs cím

#686223 Sumér harcos Előzmény: #686210

hajtottam évekig tetőablakos gépet Carismát,E-s mercit olyan 1996-1998 között.

nekem is nagyon tetszik az ablak a tetőn,szeretem:)

Re: nincs cím

#686084 Koffein Előzmény: #686082

igaz, vásárláskor a szempont az volt, hogy mindenki jól járjon... :) anno a maga idejében ez volt a legjobb térelosztású vas, meg a felfüggesztés is bajnok, nem billeg a kanyarba, sport ülések az oldaltartás miatt... :)

Re: nincs cím

#686082 KawaBazsy Előzmény: #686081

Tkp ha belegondolok, h család miatt egyterű szerűség kell, s mégsem vmi fhanszia Xsara Picassora vágyik az ember, akkor még ésszerű választás is.. az FR-V drágább.

Re: nincs cím

#686079 Sumér harcos Előzmény: #686076

akkoriban az rallyban futott 1995-ben,minden játékgépen az volt.

nekem bejött..volt itt egy citromsárga-mindig csodáltam.

a bukólámpás is tetszett,abból is volt ismerősnek pirosban egy gyönyörű 4X4es 204lovas ha jol emléxem

Re: nincs cím

#686076 KawaBazsy Előzmény: #686069

Én arra emlékszem, h amikor kijött az előző Celica '94-ben, s megláttam, tök rondának tűnt a kerek lámpáival a bukólámpás után. Mostmár bevállalnám, főleg a GT four-t.. :-)