Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#693691 KawaBazsy Előzmény: #693687

Miért? Itt aztán lehet jó japó gépeket látni.. már csak kutyakiállítás, oszt kész?

Re: nincs cím

#693643 KawaBazsy Előzmény: #693624

Az MX is jobb játszós az 1.8i motorral, az ugyanígy 140 körüli ló.. Ott az 1.6-al az volt a feature, h azzal nagyon jó volt az új ára.

Ém még csak a targával mentem, az is lehet, de abból jót találni..

Re: nincs cím

#693642 KawaBazsy Előzmény: #693622

A hajtáslánc ugyanaz.. a Celica a kompromisszum a használat/sportosság terén. AZ enyémet meg az állapota miatt kellett volna szemrevételezned, ha ilyen Del Solt találsz, meg kell venni.

Re: nincs cím

#693625 Sumér harcos Előzmény: #693624

ugyan OT-re csak tűzpirosban mondjuk egy tökéletes 1992-est gyűjtenék be,tehát nekem ez széria tetszik legjobban,ugyan nagyon kiwi lennék a vászontetősre is.

egyik yo ismerősömnek volt 5éve egy fekete 1/2évig a vászontetősből,egy gyűjtőtől vette már,

makulátlan volt,második kocsinak egy szalon accord mellé vette.

de pont ebben a félévben nem találkoztam vele sajnos...odákat zengett a kis xarról.

Re: nincs cím

#693624 Sumér harcos Előzmény: #693622

mert egyedül esetleg kategoriában egy mr2 lehet nálam konkurencia a del solhoz.....és soha nem láttam közelről,vsz látatlanban sokkal jobb játszós lehet,mint akár egy mx.

Re: nincs cím

#693578 Margaretta Előzmény: #693575

Maga az eredetvizsgadíj lenyúlása engem nagyon kiakasztott, mikor a 2011-ben kereskedőtől újonnan vett Opel Astránkat eladtuk nemrégiben.

Ráadásul, mikor azt mondták az Opel szervízben, hogy 2-3 óráig eltart, az kiverte nálam a biztosítékot és elkezdtem ordenárén rikácsolni, mint egy vén banya, ami valójában is vagyok.

Meglett 20 perc alatt papírozással együtt, nem érdekel miért, leszarom, ha mielőbb szabadulni akartak tőlem:)

De mi a francért kellett egyáltalán ebben az esetben eredetiséget igazolni?!

Re: nincs cím

#693575 KawaBazsy Előzmény: #693538

Celica eladódott.. a tulaj a szomszédban lakik, úgyhogy ha úgy adódik, még rá tudsz lesni. :-)

Szervízben lehúzták 12E ft-al átvizsgálási díjként, de ami durvább, az eredetvizsga díjon felül még vmi 11 ezret is beszedtek, pedig ilyen sápról én nem tudok.

Amin viszont azóta röhögök: kiderült, h azért volt a gépnek olyan dögös hangja, mert van egy kis lik a dob előtt.. :-)) Mondtam neki, h én nem fogélalkoznék vele, tök jó így az orgánuma. :-)

LAssan kezdődhet is a vadászat az új szerelemre. :-)

Re: nincs cím

#693538 Sumér harcos Előzmény: #693426

pedig nem én vagyok,nem regisztráltam a TC-re eddig még soha:)

sokszor hozzá akartam szólni,sokat....de aztán elakadtam a lendülettel állandóan...

Re: nincs cím

#693373 Sumér harcos Előzmény: #693372

ezek a gála-szavazzák meg bulik, a legtöbb esetben ilyenek:)

auto oscar kapcsán,én bizony azt gondolom,és le is merem irni...a 308 egy xar,307 is az volt:)

igaz van egy sziciliai mondás:

"soha ne bizz abban,akinek nem ismered az apjának apját"

na most valóban ismerjük a 308-nak az apjánakazapját,de talán ezért sem bizhatunk benne,ha multba révedünk:))

Re: nincs cím

#693372 KawaBazsy Előzmény: #693371

Amúgy azt nem gondolom, h a 308 szar, de azt sem, h az a legjobb.

Az Oscar díjat sem az vitte, amire szavaztam volna.. :-)

Re: nincs cím

#693368 Sumér harcos Előzmény: #693358

itt látszik,hogy a Mazda egy manufaktura,egy apró pötty az autogyártásban....a sok cápa között...

esélye nincs az Auto Oscar gálán soha.