Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#695796 KawaBazsy Előzmény: #695794

Ezt ma néztem.. csak nekem vhogy nem jön be a felújított. 50 évesből oké, no de egy 20 év körüli autó nyugodtan lehet eredeti még. A Civicem 17, s majd meglátod, teljesen jó, gyári bőrben van. Ja, s azt különösen nem szeretem, főleg japó autónál, ha a motort megbontják.. de nézd meg, hátha tecc. Nekem ez az Esi motor tetszik, jó kompromisszum lehet, mint a Celicában a gyengébb vvti, kb hasonlóan is megy. A teljesítmény már elég, s közben gondolom ezzel is eljár az ember 7 literrel, ha csak közlekedik..

Re: nincs cím

#695793 Sumér harcos Előzmény: #695788

a motor kapcsán....fiatalon mindig gyorsaságit akartam....szüleim kész voltak,nem mehetttem még Kresz tanfolyamra sem,pedig már számoltam a husvéti locsolopénzt,mit lehetne venni?:)

teljes eltiltás volt,főleg többen akkoriban korosztályomból közeltávoli ismerősökből ott maradtak a fákon lekvárnak...igy szó sem lehetett róla....mittomén 17-18évesen akartam nekilódulni a motoros iparágnak...

később már annyira ráálltam a sportosabb autokra,csak a Honda persze,hogy elfelejtettem a motort...

többeket láttam, hallottam bukni,bukfencezni platinával élni,pedig jól motorozott az összes...mittomén 20-25évesen már ez borzasztott...

ma meg már csak Choppert vennék majnem magamnak...igy nyugdijasként lassan:))

Re: nincs cím

#695789 KawaBazsy Előzmény: #695788

Több tesztben is a Ferrari élményhez hasonlítják ezt a VTI motort.. mostmár vegyél egyet, rá vagyok gyógyulva egy padló gázra. :-)

Re: nincs cím

#695788 KawaBazsy Előzmény: #695778

Mindíg tűzpiros? Te is ennyire szín fetisiszta vagy? Jó sok ****a autóról lemaradhatsz akkor.. van egy haverom, az is csak fekete autót hajlandó megvenni. Még a csajának is..

AZé' ha ennyit VTI-ztél, s néha 6000 fölé is pörgetted, akkor tudod, h milyen egy sportos motor teljesítmény leadása, nem értem, h azt miért nem próbálod ki. Élmény ugyanúgy nagy, csak tripla úgy megy. :-)

Kicsit túrtam az újságokat, találtam béka sedan VTI tesztet, béka coupe (lépcsős, 2 ajtós) tesztet 1.6 SR motorral (nem is tudtam, h a 6. gen-be is berakták a 125 lovas motort, a többibe csak vtec nélkül, 113 lóval szállították), Prelude VTI tesztet (az még rajta van a listámon), s még egy Del Sol VTI tesztet! Ez a '93 augusztusi Autómagazinban jelent meg. A kocsi ára akkor 2.55M volt a Royal Motor-nál.

Re: nincs cím

#695778 Sumér harcos Előzmény: #695763

igen volt delsol,VTI,tűzpiros,delsolból nem volt esi-m...2évig volt meg...

civic volt mindenféle 1.3,1.5...stbstb..de mindig csak 3ajtós,és mindig tűzpiros,nagy kerékkel,nagy hifivel..

Re: nincs cím

#695685 KawaBazsy Előzmény: #695674

Nyúúl? Én is láttam úszni Bényén, de ott békára hasonlított.. :-)

Van 2 féle pálinka a szekrényben, 1 após féle, azt dícsérik, ill. kaptam egy jó erőset a felvidékről.. hátha azzal odacsaljuk. :-)

Re: nincs cím

#695674 Sumér harcos Előzmény: #695639

többször a termálban találkoztam vele személyesen az elmult 2honapban,uszott,mint a nyul:)

buxban szokott irogatni...rákérdezünk....egy fagyira ugorjon oda a teraszra:)

Re: nincs cím

#695639 KawaBazsy Előzmény: #695622

Nem is szerepelsz benne.. :-) Én a motort most írtam meg, ha ügyes voltam, akkor a motoros merítésbe betehetik.

Waszi él még? Nem jön 7végén ő is egy fagyira?

Re: nincs cím

#695616 Sumér harcos Előzmény: #695609

nem... :)

kutyát becsuktam,és 1 óra alatt sikerült kivadásznom onnan...

mostmár 2 nap után éppen ideje a nyugi,mert a kutya is, macska is,én is idegzsábát kaptam már....mindenki mindenkitől.

ez olyan kis béna cirmos növendék macska volt,hogy segitség nélkül soha nem jutott volna ki:)

Re: nincs cím

#695610 Pyxis Előzmény: #695567

A magyar rally pályákon Hadik Bandi astra gsi-vel, majd opc-vel megalázta a komplett Type-R armadát a 2000-es évek elején.