azért dízellel is lehet nagyokat mókolni és kormolni :)
azért dízellel is lehet nagyokat mókolni és kormolni :)
ismerem a bimmer kínálatot :) régen még a 316 is a két literes motor volt :P
Ha előzgetni akarsz akkor pörgős benzinest(Pl. Mazda 6 MPS) vegyél ne gőzöst. :D
Hulye troll, szolok mindjart a hazmesternek!
Koszonom a tippet, irtam nekik. Herci, neked mondom, a 318d szoftveresen direkt le van butitva, ezzel csak helyreallna a 320d minoseg, amit a hardver megkivan. Apam is vegpicsogta a reggelt, hogy nem kell vaganykodni, meg nyugodjak le vegre 31 evesen. A gond az, hogy szimpla elozesnel ketszer majdnem megdoglottem, mert nehez a gep es nem gyorsul megfeleloen. Tehat ez egy biztonsagi beruhazas, nem putrisori design tuning.
remélem jön rá remus kipufogó szett és valami ****a szárny is hátra. Meg egy fini festés is kellene rá... :)
Szia én őket tudnám neked ajánlani, bár ők nem pestiek...
http://www.rigotech.hu/chiptuning/
1.Nem, de ha garanciális még az autód akkor garancia vesztéssel jár
2.Osztrák műszaki vizsgát nem ismerem, de a magyaron csak káros anyag kibocsátást néznek az autó teljesítményével nem foglalkoznak
3.Ha utána olvasol a küldött linken akkor láthatod majd, hogy több féle chip tuning is létezik, rajtad múlik mit választasz... Természetesen úgy állítják be ezeket ,hogy a műszaki vizsgán utána simán átmenjen a jármű...
Az optimalizálásnál arra mennek, hogy csökkenjen a fogyasztás, javuljon a káros anyag kibocsátás és persze javul egy kicsit a teljesítménye is az autónak, de ha te főleg a teljesítményen akarsz javítani, akkor azt ne várd, hogy a fogyasztásod is kevesebb lesz, mert azért csodák nincsenek... valamiből elő kell állítani a jobb teljesítményt.
4. Én másokat nem nagyon ismerek, nekem egy barátom ajánlotta őket és velük meg voltam elégedve
hello! Van egy 2010-es bmw 318d (e91), ami a 320d lebutotott verzioja, ugyanugyx 2000-es motorral. Pesten kb 150k forintert ratoltik es finomhangoljak az uj motorvezerloszoftvert es igy a 143 LE felugrik 175 LE-re.
A kerdesek, amiben a segitsegeteket szeretnem kerni:
1. Torvenytelen-e a chiptuning?
2. Osztrak muszaki vizsgan nezik-e a motorvezerlo szoftvert?
3. A leiras szerint a tuning nem karositja a gepet, ertekek hatar alatt maradnak, fogyasztas, szennyezo kibocsatas csokken. Igaz?
4. Ti hol csinaltatnatok meg, ahol ko az ar-ertek arany?
Tolja a biciglit rendesen.. nem nagyon van 3000 alatt a fordulat..
fel se lehet ismerni az eredeti kocsit
Hät, nekem nagyon nem jön be a belsejében az a fura särga...ha az pl bordo lenne, meg tetszhetne is a kocsi...es fontolora vennem feleségemnek
fel se lehet ismerni az eredeti kocsit
Hät, nekem nagyon nem jön be a belsejében az a fura särga...ha az pl bordo lenne, meg tetszhetne is a kocsi...es fontolora vennem feleségemnek
16/13
még belefértem a megszállott kategóriába:)
a 11-est rontottam el, Opel-t jelöltem, és Saab a jó megoldás...
Te vagy gumis vagy, vagy megszállott, gratulálunk!
A 16 kérdésre összesen 15 jó választ adtál.
Oszd meg eredményed ismerőseiddel:
Nekem is! :)))
http://player.hu/auto-motor-2/felnikviz/
15/16 nekem.
nem sietek,nyár lesz ebből,megvárjuk az otp osztalék mizériát még,csak akkor gyorsulna ha a megane-t elviszik hirtelen,de nem kapkod a vevőm sem:)
Kösz.
egyetértek, ha gyorsulni akarok, csak kézi váltós benzines, TT lesz rá jövőre.
Nem is arra lett véve, hanem hogy relative kényelmesen járhassam vele a havi 3500 km-t, alacsony fogyasztással. Bár én lábam (pedig nem tartom a seb.határokat...) mindig sokkal veri a könyv szerinti értékeket, de az még engem is meglep, h. ebből a 2000-es dízel motorból 4.6 L vegyes fogyasztással jövök ki :OO
Ereje van elég, de nem egy versenyautó és nem is csúcsra járatott 150 lovas passat. De cserébe full felszerelt: élvezem, hogy nem kell figyelnem az eső intenzitásra pl., még eddig féltem a technikás autóktól, itt meg mindent az elektronika csinál, tempomat is igen sok funkcióval van ellátva
Rbb grat a kocsihoz. Azok az Avensisek jo autok. Minden problemat csinaltass meg mindent megelozve a gondokat es nem lesz vele problemad. Bar hozzaertovel vetted tuti vagja. Chippeltetni nincs sok ertelme szerintem. Gyorsulasrol annyit, ha az ember szaguldozni akar, akkor egy turbos benzines hozza az idot kg/le ben is jobb mint a gozosok altalaban. Majd irj a tapasztalatokrol. :)